Doprava a platba


 

 

Doprava ZDARMA přes Balíkovnu při nákupu zboží od 999 Kč.

Tedy pokud objednáte zboží alespoň za 999 Kč, máte možnost dopravy přes ČP Balíkovna zdarma. Využijte této akce, vyplatí se!

 

Ceny dopravného v ČR:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 Česká pošta

 Balík Do ruky - platba předem

 Balík Do ruky - platba při převzetí (dobírka)

 Balík do Balíkovny - platba předem

 Balík do Balíkovny - platba při převzetí (dobírka)

 

  99 Kč

  149 Kč (99 Kč poštovné + 50 Kč doběrečné)

  69 Kč

  119 Kč (69 Kč dopravné + 50 Kč doběrečné)

 DOPRAVA ZDARMA

 ČP Balíkovna

 (platí pro cenu objednávky 999 Kč a více)

 

  ZDARMA (platba předem)

  50 Kč doběrečné (platba při převzetí - dobírka)

 Zásilkovna.cz

 (osobní odběr na pobočkách Zasilkovna.cz)

 balík na Zasilkovnu - platba předem

 balík na Zasilkovnu - platba při převzetí (dobírka)

 

 

 

  69 Kč (dopravné platba předem)

  119 Kč (69 Kč dopravné + 50 Kč doběrečné)

 

 GLS - soukromý dopravce  (kurýr)

 balík na vaši adresu - platba předem

 balík na vaši adresu - platba při převzetí (dobírka)

 

  139 Kč (dopravné platba předem)

  189 Kč (139 Kč dopravné + 50 Kč doběrečné)

 

Ceny dopravného na Slovensko:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 Doprava na Slovensko na vaši adresu - dopravce GLS

 189 Kč (platba předem)

 

 Doprava na Slovensko na pobočky Zasilkovna.cz

 129 Kč (platba předem)

 

Česká pošta

Zboží zasílané Českou poštu obvykle chodí do druhého pracovního dne od odeslání.

Pokud vás pošťák nezastihne na vámi uvedené adrese, je zásilka uložena na nejbližší poště po dobu 7 dnů. Prosím nezapomeňte si ji vyzvednout, případně se domluvit na druhém termínu doručení.

 

Balík Do ruky - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání (předání balíku České poště k přepravě)

 

Balík Na poštu - Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání (předání balíku České poště k přepravě)

 

Balík do Balíkovny - Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením. Nebudete muset čekat ve frontě, balíček vám bude předán přednostně. U této služby je možné vybrat pouze platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou). Není možné platit na dobírku při převzetí balíčku.

 

Převzetí zásilky: Převzetí zásilky je osobní, pokud Vás doručovatel nezastihne během doručování doma, zanechá Vám výzvu k vyzvednutí balíku na Vaší poště. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

Zásilkovna.cz 

Zásilkovna má po celé České republice přes 300 výdejních místech a na Slovensku dalších více než 70 výdejních míst. Při volbě přepravy přes Zásilkovnu vám bude zboží odesláno na vámi vybrané výdejní místo, kam obvykle dorazí do dvou pracovních dnů. Na to, že váš balíček dorazil na vámi vybrané výdejní místo, vás upozorní sms zpráva. Poté si můžete zajít balíček vyzvednout. Výhodou výdejních míst Zasilkovny je, že jsou umístěné většinou v obchodních domech, kde mají otevřeno i o víkendu a obvykle zde není fronta.

 

Převzetí zásilky: zásilku si můžete převzít na adrese výdejního místa, kterou jste zvolili při objednávce. Zásilka je na výdejním místě uložena 7 dní a je možné si tuto úložní dobu prodloužit o dalších 7 dní. Více o možnostech a otevíracích dobách výdejních míst naleznete na Zasilkovna.cz

 

 

GLS - soukromý dopravce

Přepravní společnost obvykle doručí zásilku do 2 dnů od předání balíku dopravci. O přesném termínu předání zásilky vás bude dopravce telefonicky kontaktovat. Pokud je zásilka na dobírku, je možné ji řidiči platit hotově nebo platební kartou. Lze sjednat i opakované doručení, pokud vás řidič při prvním termínu doručení nezastihl.

 

Převzetí zásilky: podepsáním přepravního listu stvrzujete, že balík není mechanicky poškozen. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

 

PLATBA - přehled možností

 

 • DOBÍRKOU
  Za zboží zaplatíte přepravci při dodání.

  Platba probíhá při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti nebo platební kartou kurýrovi dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

  Za dobírku se účtuje doběrečné.

  Vyhrazujeme si právo nezasílat na dobírku zákazníkům, kteří již dříve bezdůvodně nepřevzali objednané zboží.

 

 

 • KARTOU ONLINE
  Nejrychlejší a zcela bezpečný způsob platby za zboží.

  Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online.
   
  Platba kartou je bezpečná

  • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu
  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
  • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

 

 • PŘEVODEM NA ÚČET
  Pokud zvolíte tuto možnost, po objednání automaticky obdržíte platební údaje. Zboží odešleme po připsání platby na účet.

  Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám pošleme potvrzovací email, kde je uvedeno číslo našeho bankovního účtu, částka k úhradě a variabilní symbol pro identifikaci platby. Po připsání platby na náš účet obdržíte potvrzení o přijaté platbě a také oznámení o odeslání zboží.

  Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 7 dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě bude Vaše objednávka stornována

   
  Čísla účtů:

  Účet pro platby v Kč: 2300065753/2010