Doprava a platba


Ceny dopravného v ČR:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 GLS - soukromý dopravce  (kurýr)

 balík na vaši adresu - platba předem

 balík na vaši adresu - platba při převzetí (dobírka)

 

  79 Kč (dopravné platba předem)

  119 Kč (79 Kč dopravné + 40 Kč doběrečné)

 Česká pošta

 Balík Do ruky - platba předem

 Balík Do ruky - platba při převzetí (dobírka)

 Balík Na poštu - platba předem

 Balík Na poštu - platba při převzetí (dobírka)

 Balík do Balíkovny - platba předem

 

 

    79 Kč

  119 Kč (79 Kč poštovné + 40 Kč doběrečné)

    75 Kč

  115 Kč (75 Kč poštovné + 40 Kč doběrečné)

    49 Kč

   

 Zásilkovna.cz

 (osobní odběr na pobočkách Zasilkovna.cz)

 balík na Zasilkovnu - platba předem

 balík na Zasilkovnu - platba při převzetí (dobírka)

 

při nákupu zboží za 1500 Kč a více

 

 

  49 Kč (dopravné platba předem)

  89 Kč (49 Kč dopravné + 40 Kč doběrečné)

 

  ZDARMA (platba předem)

  40 Kč doběrečné (platba při převzetí - dobírka)

 DOPRAVA ZDARMA

 Zásilkovna.cz

 (platí pro cenu objednávky 1500 Kč a více)

 

  ZDARMA (platba předem)

  40 Kč doběrečné (platba při převzetí - dobírka)

 

Ceny dopravného na Slovensko:

 Druh dopravy

 Cena dopravy (včetně DPH)

 Doprava na Slovensko na vaši adresu - dopravce GLS

 159 Kč (platba předem)

 209 Kč (platba při převzetí - dobírka)

 Doprava na Slovensko na pobočky Zasilkovna.cz

 89 Kč (platba předem)

 

 

GLS - soukromý dopravce

Přepravní společnost obvykle doručí zásilku do 2 dnů od předání balíku dopravci. O přesném termínu předání zásilky vás bude dopravce telefonicky kontaktovat. Pokud je zásilka na dobírku, je možné ji řidiči platit hotově nebo platební kartou. Lze sjednat i opakované doručení, pokud vás řidič při prvním termínu doručení nezastihl.

 

Převzetí zásilky: podepsáním přepravního listu stvrzujete, že balík není mechanicky poškozen. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

 

Česká pošta

Zboží zasílané Českou poštu obvykle chodí do druhého pracovního dne od odeslání.

Pokud vás pošťák nezastihne na vámi uvedené adrese, je zásilka uložena na nejbližší poště po dobu 7 dnů. Prosím nezapomeňte si ji vyzvednout, případně se domluvit na druhém termínu doručení.

 

Balík Do ruky - Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání (předání balíku České poště k přepravě)

 

Balík Na poštu - Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání (předání balíku České poště k přepravě)

 

Balík do Balíkovny - Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením. Nebudete muset čekat ve frontě, balíček vám bude předán přednostně. U této služby je možné vybrat pouze platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou). Není možné platit na dobírku při převzetí balíčku.

 

Převzetí zásilky: Převzetí zásilky je osobní, pokud Vás doručovatel nezastihne během doručování doma, zanechá Vám výzvu k vyzvednutí balíku na Vaší poště. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uvést do přepravního listu přesné poškození.

 

Zásilkovna.cz 

Zásilkovna má po celé České republice přes 300 výdejních místech a na Slovensku dalších více než 70 výdejních míst. Při volbě přepravy přes Zásilkovnu vám bude zboží odesláno na vámi vybrané výdejní místo, kam obvykle dorazí do dvou pracovních dnů. Na to, že váš balíček dorazil na vámi vybrané výdejní místo, vás upozorní sms zpráva. Poté si můžete zajít balíček vyzvednout. Výhodou výdejních míst Zasilkovny je, že jsou umístěné většinou v obchodních domech, kde mají otevřeno i o víkendu a obvykle zde není fronta.

 

Převzetí zásilky: zásilku si můžete převzít na adrese výdejního místa, kterou jste zvolili při objednávce. Zásilka je na výdejním místě uložena 7 dní a je možné si tuto úložní dobu prodloužit o dalších 7 dní. Více o možnostech a otevíracích dobách výdejních míst naleznete na Zasilkovna.cz

 

PLATBA - přehled možností

 

 • DOBÍRKOU
  Za zboží zaplatíte přepravci při dodání.

  Platba probíhá při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti nebo platební kartou kurýrovi dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

  Za dobírku se účtuje doběrečné.

  Vyhrazujeme si právo nezasílat na dobírku zákazníkům, kteří již dříve bezdůvodně nepřevzali objednané zboží.

 

 

 • KARTOU ONLINE
  Nejrychlejší a zcela bezpečný způsob platby za zboží.

  Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online.
   
  Platba kartou je bezpečná

  • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu
  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
  • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje

 

 • PŘEVODEM NA ÚČET
  Pokud zvolíte tuto možnost, po objednání automaticky obdržíte platební údaje. Zboží odešleme po připsání platby na účet.

  Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám pošleme potvrzovací email, kde je uvedeno číslo našeho bankovního účtu, částka k úhradě a variabilní symbol pro identifikaci platby. Po připsání platby na náš účet obdržíte potvrzení o přijaté platbě a také oznámení o odeslání zboží.

  Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 7 dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě bude Vaše objednávka stornována

   
  Čísla účtů:

  Účet pro platby v Kč: 2300065753/2010
     

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.