Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely odběru newsletteru


Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely odběru newsletteru

Uděluji společnosti CHARISMA FASHION, spol. s r. o. se sídlem Bednaříkova 2893/1a, 62800 Brno, identifikační číslo: 26909391, zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, v oddílu C, vložce číslo 44499, která je správcem internetového obchodu PLAVKY-PRADLO https://www.plavky-pradlo.cz, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, jež jsem společnosti CHARISMA FASHION, spol. s r. o. dobrovolně poskytl/a v rozsahu [emailová adresa], dále jen („Osobní údaje“) v souladu s obecně závaznými právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů.

Výslovně souhlasím s tím, aby společnost CHARISMA FASHION, spol. s r. o. zpracovávala Osobní údaje za účelem:

  1. Odběru newsletteru - zasílání nabídek, informací o novinkách a slevách

Souhlas se zpracováním Osobních údajů uděluji společnosti CHARISMA FASHION, spol. s r. o. k výše uvedeným účelům a ve výše uvedeném rozsahu na dobu 4 let nebo do odvolání souhlasu. Beru na vědomí, že společnost CHARISMA FASHION, spol. s r. o. je oprávněna uchovávat Osobní údaje nad rámec takto stanovené doby zpracování, stanoví-li tak příslušné právní předpisy.

Potvrzuji, že jsem srozuměn/a s tím, že jsem oprávněn/a požadovat přístup k Osobním údajům, opravu nebo výmaz Osobních údajů, jakož i omezení zpracování Osobních údajů a že mám právo vznést námitku proti zpracování Osobních údajů a právo na přenositelnost Osobních údajů.

Jsem si vědom/a toho, že mohu veškerá shora uvedená práva uplatnit v písemné formě na adresu společnosti CHARISMA FASHION, spol. s r. o., Bednaříkova 2893/1a, 62800 Brno nebo prostřednictvím telefonního čísla + 420 533 555 623 a e-mailu info@charisma-fashion.cz, a že mám rovněž právo podat stížnost k Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo k jinému příslušnému dozorovému úřadu v souvislosti se zpracováním Osobních údajů.

Beru na vědomí, že pro komunikaci se společností CHARISMA FASHION, spol. s r. o. ohledně zpracování Osobních údajů správce nejmenoval pověřence.

Jsem srozuměn/a s tím, že tento souhlas mohu kdykoli písemně, prostředky elektronické komunikace nebo telefonu odvolat a společnost CHARISMA FASHION, spol. s r. o. bude odvolání souhlasu se zpracováním Osobních údajů respektovat.

Potvrzuji, že zaškrtnutím políčka souhlasu vyjadřuji své svobodné, konkrétní, informované a jednoznačné svolení ke zpracování mých Osobních údajů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.