Kategorie

Filtrování

Barva
Cena
587 Kč740 Kč

Výrobce - FRIGO

Boxerky FRIGO – to je pohodlí, styl, luxus a zdraví. Pánové, zpozorněte!

FRIGO je patentovaný vynález, testovaný a vylepšovaný více než pět uplynulých let. Toto spodní prádlo přišlo, aby vyřešilo problém všech mužů, kteří se necítí pohodlně při dlouhém sezení na obchodních jednáních, při jízdě v autě, při různých sportech apod. Ve všech těchto situacích muži čelí nepříjemnému tření kůže v oblasti třísel, nedostatku ventilace a regulace teploty.

Vynálezcem patentu je Peter Söderström, který vyvinul speciální boxerky s kapsou umístěnou na jejich vnitřní straně, tak aby všechno sedělo na svém místě a kůže se o sebe neotírala. Söderström tímto nabízí pohodlí pro všechny muže současnosti, ať už jde o vrcholové sportovce, vysoko postavené manažery anebo jednoduše pro každého, koho lákají inovativní technologie.


A jak to funguje?

Stylová pružná šňůrka, obepínající prostorný a pohodlný váček ve vnitřku trenek, dokáže změnit Váš pohled na pohodlí spodního prádla. Sami také záhy zjistíte, že oblékání prádla Frigo je jednoduché, a oceníte pohodlí, které Vám přináší.

  1. Uvolněte šňůrku na kapsičce a zvětšete otvor.
  2.  Umístěte vaše genitálie do kapsičky. Pružnou šňůrku ponechte volnou.
  3. Pohodlně se postavte a jemně utáhněte šňůrku tak, abyste necítili žádný tlak. „Zamkněte“, neboli zaaretujte, ji jednoduchým uzávěrem.
  4. Posaďte se. Pokud cítíte tlak šňůrky, uvolněte ji tak, aby tlak ustal. Poté kapsičku opět „uzamkněte".

Pozn. Někteří muži se cítí pohodlněji se šňůrkou „neuzamčenou".

Instruktážní video najdete na této adrese:

 http://www.youtube.com/watch?v=ulLZMIu4v_M&feature=player_embedded

| 1| Řadit dle: Parametrům vyhovuje produktů: 4

| 1|
Boxerky s vnitřní kapsou FRIGO BOXER černé

Speciální řada pánského spodního prádla se zvláštní vnitřní kapsou pro absolutní pohodu a komfort při nošení. Červená nebo černá šňůrka. Materiál: 95% bavlna, 5% elastan.

Výrobce: FRIGO
Kat. číslo: FR-BOXER-BLACK

587 Kč
S M L XL
Boxerky s vnitřní kapsou FRIGO SPORT černé

Výrobce: FRIGO
Kat. číslo: FR-SPORT-BLACK

740 Kč
S M L XL XXL
Boxerky s vnitřní kapsou FRIGO TRUNK černé

Speciální řada pánského spodního prádla se zvláštní vnitřní kapsou pro absolutní pohodu a komfort při nošení. Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Výrobce: FRIGO
Kat. číslo: FR-TRUNK-BLACK

587 Kč
S M L XL
Boxerky s vnitřní kapsou FRIGO SUPERTRUNK černé

Speciální řada pánského spodního prádla se zvláštní vnitřní kapsou pro absolutní pohodu a komfort při nošení. Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan.

Výrobce: FRIGO
Kat. číslo: FR-SUPERTRUNK-BLACK

642 Kč
S M L XL

Velikostní tabulky

VELIKOST

S

M

L

XL

XXL

V CM

60 - 70

71 - 83

84 - 95

96 - 105

106 - 125


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.